Skočiť na hlavný obsah

S nami ste vždy o krok vpred

lucia danadova
lucia_danadova

JUDr. Lucia Danadová

Advokátska koncipientka
+421 903 137 211 | danadova@usgb.sk

Na advokátskej kancelárii USGB mi najviac imponuje kolektív mladých a dynamických právnikov s bohatými skúsenosťami a širokým rozhľadom, ktorých spája predovšetkým oduševnenie pre nové výzvy, ktoré so sebou právo vo všetkých jeho podobách prináša. 

Takisto oceňujem, že vedenie kancelárie ku každému zamestnancovi pristupuje individuálne a aj vďaka tomu ako právnik neustále rastiem pod vedením skúsených a kvalifikovaných mentorov.

Vo svojej praxi pokrývam rozmanité spektrum právnej agendy – od súdnych sporov, exekúcií, rodinného práva či spotrebiteľského práva až po ústavné právo, trestné právo a ochranu osobnosti. 

Pred nástupom do advokátskej kancelárie USGB som nadobudla cenné skúsenosti počas niekoľkoročného pôsobenia v justičnom systéme na pozícii vyššieho súdneho úradníka a následne aj v advokácii, kde som pracovala na mnohých komplikovaných prípadoch. 

Pri mojej práci, najmä v sporovej agende, mi skúsenosti zo sveta súdnictva a znalosť justičného prostredia umožňujú jedinečné nazeranie na aspekty jednotlivých prípadov. 

Ovládam anglický jazyk. Vo voľnom čase rada športujem alebo relaxujem pri dobrej severskej knižnej detektívke.

Dosiahnuté vzdelanie a získaná kvalifikácia:

  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, Mgr. (právo)

  • Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave, JUDr. (právo)